O Nas

Auto-Kart istnieje na rynku wrocławskim już dwadzieścia lat, co pozwoliło firmie ugruntować swą pozycję i zdobyć duże zaufanie klientów, jak też renomę zakładu. Właścicielem firmy jest Andrzej Ratajczyk, pasjonat i praktyk w dziedzinie motoryzacji, 5 krotny Mistrz i 2 krotny Wicemistrz Polski w sporcie motorowym. Jest nie tylko twarzą firmy, jej założycielem i managerem, ale również gwarantem wysokiej jakości usług i profesjonalnej obsługi klienta.

W prawidłowej naprawie samochodu dużą rolę odgrywa wyposażenie warsztatu mechanicznego, ponieważ nie zawsze samo doświadczenie pracowników wystarczy, kiedy na miejscu brak odpowiedniego sprzętu. Stąd też Auto-Kart dbając o wysoką jakość usług, posiada zróżnicowany sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Mamy dostęp do bogato zaopatrzonych magazynów części zamiennych, co zapewnia wykonanie usługi w krótkim czasie.

Dla stałych klientów a także dla rencistów i emerytów serwis zapewnia rabaty i atrakcyjne warunki naprawy. Na życzenie klienta sprawdzamy parametry płynu hamulcowego GRATIS, który z czasem ulega starzeniu się, powodując zagrożenie dla bezpieczeństwa Twojego, Twoich bliskich oraz innych użytkowników ruchu drogowego.

Na przestrzeni dwudziestu lat działalności serwis wyspecjalizował się w naprawach mechanicznych, jednakże konieczne naprawy spoza zakresu usług warsztatu wykonywane są w ramach współpracy z zaufanymi kooperantami. Zaopatrujemy się w części oryginalne oraz zamienniki pochodzące od dostawców cenionych na rynku motoryzacyjnym.

Profesjonalna obsługa zapewnia bezpieczeństwo Twojego samochodu w rękach mechaników Auto-Kart. Koszt naprawy ustalany jest po wcześniejszej weryfikacji uszkodzeń, oraz konsultacji z klientem. Rabaty i okresowe promocje zachęcają do wizyt w serwisie nie tylko w razie awarii, ale również dla okresowego sprawdzenia samochodu i utrzymania go w należytym stanie technicznym.

Trafiając na serwis w Auto-Kart Twój samochód będzie bezpieczny!ANDRZEJ RATAJCZYK - GWARANTEM DOBRYCH USŁUG !


Umów sie na wizytę w warsztacie ZADZWOŃ
603 582 533